LADY STUDIO
Mgr. Soňa Bílková
Moravcova 261/5
767 01 Kroměříž
.  © copyright 2012-2016  .
.  ing. Petr Kunčar  .
.  kuncar@bluetone.cz  .
.  všechna práva vyhrazena  .
.  aktualizováno: 4.2.2016  .
KDE JSME

Kam jít

LADY STUDIO naleznete na této adrese: Moravcova 261, Kroměříž.

Moravcova ulice

Provozovna se nachází v krásné historické části Kroměříže na Moravcově ulici – přímo ve středu města

Budova s kosmetikou

Dům, kde se provozovna nachází - Moravcova 261

Vchod z chodby

Vchod ze schodiště v 1. patře

Za vstupními dveřmi projdete dlouhou chodbou a na konci choodby vpravo se dáte po schodišti do 1. patra. Moravcova ulice je souběžná s Vodní ulicí. Dříve v přízemí sídlila prodejna Autocontu, téměř naproti se nachází prodejna Adam a Eva nebo tzv. "Chlebíčkárna". Další fotografie interiéru naleznete v naší fotogalerii.

Mapa

Kosmetické studio Mgr. Soni Bílkové se nachází v Kroměříži blízko centra. Do Kroměříže můžete dojet pohodlně po dálnici D1. Více informací naleznete na oficiálních stránkách města Kroměříže www.mesto-kromeriz.cz nebo na nezávislém informačním portálu www.kromeriz.cz.

Parkovací cedule

Informace o parkování

Jak autem a kde parkovat

Jedete-li autem, pak doporučujeme odbočit z ulice 1. máje do ulice Šafaříkovy, pak doprava ke Kostelu Panny Marie. Auto můžete zaparkovat v okolí Kostela Panny Marie nebo přímo na ulici Moravcově a pokud by tady místo nebylo, můžete auto zaparkovat po projetí Moravcovy ulice dole vlevo na tržišti. Všechna tato parkoviště jsou placená. Za parkování se platí v pracovní dny v rozmezí 7:00 - 18:00 hodin. Minimální platba mincemi je 10 Kč na 1/2 hod. Automaty mince nevrací. Zaplatit je možné i pomocí SMS, je to však dražší. Parkování zdarma je možné v okolí nádraží, na Hanáckém náměstí nebo za poliklinikou po projetí ulicí Soudní.

Pěšky od autobusového a vlakového nádraží

Pokud jdete pěšky od autobusového a vlakového nádraží, přejděte most přes řeku Moravu, jděte ulicí Tovačovského přímo a na první světelné křižovatce zabočte doprava na Komenského náměstí a dejte se směrem vzhůru Moravcovou ulicí (před Vámi bude kostel) a vchod do budovy bude po Vaší pravé ruce v poslední třetině ulice.